Organizacja imprez

Dworek Arkadia – perfekcyjne miejsce do organizacji chrzcin i innych imprez okolicznościowych

​Niezależnie od tego, czy mamy w planach organizację kameralnych chrzcin, czy wesela na kilkaset osób, dla wielu organizatorów wszystkie te przypadki nie są zadaniem łatwym. W końcu niewiele osób zajmuje się nimi regularnie lub tyle razy, by się w nich, chociaż odrobinę specjalizować. Dlatego właśnie postanowiliśmy zwrócić uwagę, jakie aspekty są istotne, gdy poszukujemy odpowiedniego miejsca na organizację wspomnianych chrzcin – wszystko w kontekście oferty znanego Dworku Arkadia, który naszym zdaniem do organizacji takiego wydarzenia jest miejsce wprost idealnym.

Przede wszystkim, na samym początku musimy ustalić, jak dużo osób planujemy zaprosić – to kwestia absolutnie kluczowa! Liczba osób, która może zmieścić się w danym miejscu, jest często największym ograniczeniem i jednoczenie pierwszą rzeczą, o którą manager każdego miejsca jest pytany. W przypadku Dworku Arkadia możemy zdecydować się zarówno na kameralne przyjęcia, jak i również na zaproszenie bardzo szerokiego grona osób znajomych i spokrewnionych. Limit w przypadku tego lokalu praktycznie nie istnieje, ponieważ standardem dla nich jest organizacja imprez nawet na ponad 300 osób. Warto jednak podkreślić, że Dworek zajmuję się również organizacją tych kameralnych przyjęć!

Kolejnym istotnym aspektem jest oczywiście kuchnia oraz menu. Przed zdecydowaniem się na konkretny lokal powinniśmy osobiście spróbować tego, co oferuje nam zatrudnione w nim grono kucharzy. Jeżeli podczas takich testów jedzenie nie będzie nam smakować – niestety, ale prawdopodobnie jego jakość się nie poprawi, więc powinniśmy szukać innej lokalizacji. Jednocześnie warto już na samy początku zapytać o dania dla osób na specjalnych dietach – wegetarian, wegan, nietolerujących glutenu czy laktozy. W większości miejsc jednak nie powinniśmy mieć z tym problemów – diety specjalne są obecnie tak bardzo popularne, że niemal każdy lokal jest przygotowany na takie specjalne życzenia swoich gości.

Nie inaczej jest w Dworku Arkadia. Dodatkowo, ich kuchnia została doceniona przez niezliczone grono gości. Kucharze mogą zaserwować zarówno tradycyjne, polskie dania, jak i również postawić na kuchnię międzynarodową. Oczywiście nie będzie problemów ze wspomnianymi, specjalnymi daniami dla naszych gości. Same potrawy będą również perfekcyjniej prezentować się na stołach, co dla wielu gości nie jest kwestią bez znaczenia.

Niezależnie od imprezy, którą staramy się zorganizować, kolejnym kluczowym aspektem jest oczywiście lokalizacja lokalu, na który chcemy się zdecydować. W przypadku ślubów czy chrzcin warto zwrócić uwagę na to, by nasz lokal znajdował się stosunkowo blisko kościoła, w którym będzie odbywała się ceremonia. Jednocześnie ważne jest też to, aby dojazd był łatwy i dogodny dla większości naszych gości. W przypadku Dworku Arkadia jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które chcą zaplanować chrzciny w Lublinie lub jego okolicach. Dworek znajduje się w niedalekich Piotrowicach, a dojazd do niego jest naprawę prosty.

Kolejnym aspektem, nad którym warto się zastanowić nie tylko w przypadku chrzcin, ale również innych rodzinnych wydarzeń, jest kwestia dzieci oraz zorganizowania dla nich miejsca do zabawy. Jest to naprawdę ważne – dobrze, aby dzieci miały co robić, aby szybko się nie znudziły – to może bardzo przełożyć się na to, że część rodziców będzie musiała opuścić nas wcześniej, niż to sobie założyliśmy. W przypadku Dworku Arkadia organizatorzy mogą liczyć na naprawdę okazały plac zabaw. Dzieci na pewno będą miały co na nim robić, do tego jest to miejsce oczywiście niezwykle bezpieczne. Jeżeli tylko zaistnieje taka potrzebna, istnieje możliwość zdecydowania się na dodatkową obsługę, która zajmie się animacją zabawy, dzięki czemu dzieci nie tylko będą się bawić jeszcze lepiej, ale będą również pod dodatkową opieką, co na pewno docenią ich rodzice, bowiem dzięki temu zaznają więcej swobody oraz spokoju o swoje pociechy.

Wielką zaletą Dworku Arkadia, o której chcemy wspomnieć na sam koniec, jest wspaniała i urokliwa okolica, która podbija serca wielu gości. Lokal otaczają wspaniałe parki porośnięte wspaniałym starodrzewiem, dzięki czemu jest to idealne miejsce, by przejść się tam na spacer. Te aspekt będzie znacznie bardziej istotny przy imprezach dłuższych, takich jak np. wesele.

Całość sprawia, że Dworek Arkadia jest miejscem idealnym do tego, by zorganizować w nim chrzciny, jeżeli oczywiście jego lokalizacja jest dla nas dogodna. Nie można zapomnieć również o doskonałej obsłudze – dzięki niej uda nam się nie tylko wszystko perfekcyjnie zaplanować, ale również możemy liczyć na to, że zostanie to perfekcyjnie zrealizowane. W przypadku jakichkolwiek pytań obsługa Dworku jest cały czas do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko bezpośrednio z ich stroną internetowa, ale również zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, jeżeli pojawiłyby się jakieś pytania, czy wątpliwości dotyczącej oferty Dworku Arkadia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *